Hledáte nový nábytek?

Jestli jste se zrovna přestěhovali nebo jste zjistili že váš stávající nábytek má třeba nějaké poškození, možná budete potřebovat nové vybavení pro vaši domácnost. Zařizování celé domácnosti může být finančně velmi náročné. I když se dávno běžný nábytek nevyrábí z masivního dřeva, je i tak poměrně drahý. Proto to chce hledat výrobce, který vám dokáže nabídnout dobrý poměr ceny a kvality. My nabízíme výrobu veškerého nábytku na zakázku. Dokážeme vám vybavit celou domácnost v jednom dekoru.

předsíňová stěna

Velice oblíbený je například vzor h3001. jde o tmavý dekor dřeva, který vypadá skvěle na nábytku do ložnice, i na šatní skříni nebo na kuchyňské lince. Nábytek vyrábíme na míru, takže vám přesně bude pasovat tam kde ho potřebujete. Chcete aby vaše domácnost vypadala čistě a jednolitě? Nechcete mít v každém pokoji několik rzích druhů a stylů nábytku? Není hezké když máte v jedné místnosti smíchaný nábytek v několika odstínech nebo stylech. Je dobré se držet jedné barvy. Prohlédněte si náš vzorník a vyberte si dekor, který se vám líbí nejvíce. My vám v něm potom vyrobíme cokoliv budete chtít, třeba i vybavení do celé domácnosti.

ložnice postel

Proč zvolit jednu barvu?
Jeden dekor vypadá vždycky lépe, pokud je na všem nábytku. Celý prostor působí mnohem uspořádaněji a čistěji. Lépe se také kombinuje výmalba nebo doplňky. Naše dekory si můžete zkombinovat s dalšími barvami. Můžete si zkombinovat třeba barevné dveře od šatní skříně a korpus ve výše zmíněném vzoru. Náš nábytek je kvalitní a cenově dostupný. Zároveň vám můžeme navrhnout kompletně celé vybavení, a to od předsíně až po ložnici. Prohlédněte si naše realizace, které již slouží svým majitelům.
Pokud máte jakékoliv dotazy k našemu nábytku, určitě se na nás obraťte. Rádi vám pomůžeme s výběrem nebo vám zodpovíme jakékoliv dotazy, které by vám mohly pomoct v rozhodování.