Zvěčnění krásných okamžiků


Jestli svůj telefon k focení používáte často, všimněte si toho jak fotíte. Většina lidí totiž vytáhne telefon a maká spoušť. Jen málokdo se snaží vyhrát si s nastavením telefonu, aby výsledné fotografie nějak vypadaly. Spousta lidí si myslí že u fotoaparátu jde především o to kolik megapixelů jeho fotoaparát má. Jenže nejde ani tak o rozlišení jako o celkovou expozici a nastavení barev. Dobré je si umět pohrát s ohniskem i vzdáleností objektů. Opravdu dobrý fotograf dokáže vytvořit skvělou fotku i za špatných podmínek a i ze zdánlivě nudných a obyčejných věcí. Jenže většina lidí bezhlavě cvaká a podle toho vypadají výsledky.

fotografka fotoaparát

Společenské události a slavnostní okamžiky si stejně každý nechává vyfotit profesionálním fotografem. Oslavu, svatbu či ples si chce každý užít naplno a nechce se věnovat focení, navíc když předem ví že z telefonu kvalita nebude zrovna největší. Pokud chcete zachytit nejlepší okamžiky svého života a chcete mít hezké fotografie, oslovte fotografa, který má na termín vaší akce volno.

Chystáte svatbu?
Pokud u vás probíhá plánování svatby, určitě zvažujete jestli si objednat i fotografa. Na letošní svatební sezonu už mají pravděpodobně všichni plno, ale na tu další byste neměli mít problém nějakého ve vašem okolí sehnat. Volno bude mít i svatební fotograf v Jihlavě
Yorge, pokud ho oslovíte dostatečně dopředu. Fotografové většinou nemají problém dojet i mimo svoje město, leží vždy na domluvě.

nevěsta a družičky

Fotografa si vybírejte podle toho jaký styl fotek se vám nejvíce líbí. Chcete mít výrazně barevné fotky? Hledejte fotografa který je dokáže vytvořit. Líbí se vám spíše tlumenější tóny? Opět hledejte fotografa který fotí podle vašich představ. V době sociálních sítí si každý fotograf dává na své stránky svoje fotky, protože se jimi prezentuje, a to vám pomůže vybrat si toho pravého.