Káva je vhodný nápoj pro firem


Káva na pracovišti je někde standardem. Někteří majitelé firem ji poskytují pro své zaměstnance zdarma, protože znak přínosy kávy pro pracující lidi. Víte, že káva může mít na pracovní výkon opravdu velký vliv?

Kávu si užívají každý den několik miliónů lidí. Není divu. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších horkých nápojů světa. Odhaduje se, že každý den se vypije více než dvě miliardy šálků dobré kávy. Podíváme se, čím je káva v práci prospěšná a dělá zaměstnance výkonnější.

kávová zrna

Setkávání

Při šálku kávy můžete zůstat se svými zaměstnanci ve spojení a oni mezi sebou. Popovídání si u šálu ranní kávy se může stát ve firmě skvělým rituálem, který prohloubí porozumění a komunikaci mezi zaměstnanci a nadřízenými. Proto je skvělé mít zavedenou kávu na pracovišti zdarma. Samozřejmě, ne každý pije stejnou kávu, ale určitě najdete shodu anebo to naopak rozproudí konverzaci a zdravou diskuzi.

Nastartujete svůj mozek

Proč tolik lidí pije po ránu kávu? Protože tím probudí svůj mozek a připraví ho na práci. Káva má totiž vysoký obsah kofeinu, což je stimulant, který nám dodává energii. Kofein je nejčastěji užívanou psychoaktivní látkou a je naštěstí zcela legální. Kofein vás dokáže probudit a zvýší činnost vašeho mozku. Pokud máte za sebou těžkou noc, kdy jste oho moc nenaspali, dostatek šálků kávy vám pomůže tento problém vykompenzovat.

káva

Posílení těla

Víte, že i sportovci rádi pijí kávu před tím, než začnou podávat sportovní výkon? Protože káva posiluje nejenom naši mysl, ale i naše tělo. I to je díky kofeinu. Ten totiž stimuluje náš nervový systém a mimo jiné třeba pomáhá odbourávat tukové buňky. Pokud si dáte šálek kávy před fyzickým výkonem, stimulant v podobě kofeinu zařídí, že podáte lepší výkon.

Chcete zavést kávu na své pracovišti? Využijte tedy výhodnou nabídku kvalitní kávy pro firmy darka-shop.cz.