Kvalitní móda


Já jsem opravdu hodně sportovně založená, takže také vyhledávám opravdu kvalitní oblečení. Vážně nevím, co bych dělala, kdybych neměla možnost a přístup k něčemu kvalitnímu. Protože opravdu nemám ráda, když musím sportovat v nějakém oblečení, které je velice nepropustné anebo které mě škrtí a je neprodyšné. A jednou jsem si koupila z výprodeje z neznámého obchodu nějaké sportovní kraťasy na běhání. Jenomže musím říct, že jakmile jsem běhala asi pět či deset minut, tak se mi to všude zařezávala do třísel a řeknu vám, že to bylo velice nepříjemné a řekla jsem si, že už nikdy více si takhle levné kraťase na běhání nekoupím.

Vybírejte kvalitní oblečení.

To byla bolest! Potom jsem se koukla na složení a potom mi to došlo. Byla to stoprocentní pevná nepružná bavlna. Navíc to bylo všechno obtáhlé a nebylo to pružné, takže na sport to bylo naprosto nevhodné. Nakonec jsem také objevila jeden webový obchod, kde prodávají opravdu kvalitní oblečení značky kari traa. A koupila jsem si tam dvě kari traa trička a musím uznat, že to bylo opravdu perfektní.

Hledím hlavně na kvalitu.

Musím uznat, že kari traa tričko patří mezi mé oblíbené. Líbí se mi na něm nejenom střih a také styl tohoto kari traa trička, ale také hlavně materiál. Jedná se o kvalitní materiál, který je propustný a který právě je takový, že je opravdu hodně funkční. A právě když se budete potit, tak se vám to nebude lepit na záda anebo na břicho. Protože já nemám ráda taková sportovní trička, kde se to vždycky všechno lepí anebo co je neprodyšné a nepropustné. Takže potom vám všechen pot teče po zádech a je to velice nepříjemné a škrábe to. Proto i vám doporučuji opravdu kvalitní sportovní oblečení, jako například kari traa tričko, které je opravdu vysoké kvality a podle mého názoru si ho také zamilujete, protože ho na těle téměř necítíte a je velice funkční a praktické.