Nemáte čím odjet?


Bez auta se dens obejde málokdo
I když bydlíte v centru Prahy a jste zvyklí že si všude dojedete metrem nebo jinou veřejnou dopravou, občas máte potřebu mít auto a někam s ním dojet. Ať už jezdíte za Prahu do práce, kde není ideální spojení, a nebo máte chatu dál od vašeho bydliště, jsou zkrátka případy, kdy se auto velmi hodí a usnadní vám cestování. Pokud ho zrovna potřebujete a jinak ho nemáte, můžete si ho vypůjčit. Stejně tak si ho můžete vypůjčit i v případě, kdy auto máte, ale momentálně stojí v servisu a čeká na opravu.

škoda octavia

Kam se vydat? Jsme půjčovna aut v Praze https://autopujcovna-milan.cz/, takže pokud tu bydlíte, nemusíte nikam daleko. Auto vám půjčíme v Praze 9, ale můžeme vám ho přistavit až k vám domů. Co vás u nás čeká a proč si auto půjčit zrovna u nás?

  • Na trhu působíme přes 20 let
  • Máme spoustu zkušeností
  • Máme široký vozový park
  • Nabízíme nejen osobní auta, ale i dodávky
  • Můžete platit kartou
  • Cenu si sami snadno spočítáte

V nabídce máme nejnovější auta, která může na trhu koupit. Jedná se například o poslední generaci Škody Octavie, kterou máme i v provedení kombi. Mezi další vozy, které si u nás můžete objednat, patří Škoda Fabia a nebo Rapid. Z dodávek vám můžeme vypůjčit Ford Transit. Naše auta jsou plně servisová, mají dálniční známky, takže klidně můžete vyrazit i na tu chatu, mají platnou STK a jsou v perfektním technickém stavu.

rozbité auto

Kolik to stojí?
Na našem webu najdete přehledný ceník, kde si můžete spočítat cenu podle toho, jaké auto a na jakou dobu budete potřebovat. Auto má samozřejmě pneumatiky podle ročního období a také vám dáme k dispozici i dětskou autosedačku. U nás seženete jakékoliv auto, které vám pomůže dostat se kam potřebujete. Budete potřebovat jen dva doklady totožnosti a vratnou zálohu. Po dobu vypůjčení si s autem můžete najet kilometrů kolik chcete. A pokud potřebujete do zahraničí, je možné se domluvit i na výjezdu za hranice.