Proč jí ženy nepoužívají více?


V dnešní moderní době se hodně u žen rozmohlo používání prsních pásek a chráničů na bradavky. Jestli o nich slyšíte teď poprvé, asi jste trochu zaspali dobu. Ženy, které se rádi fintí a chodí stylově a pěkně oblékané, se už s pásky setkali. Můžete mít na sobě kousky, které odhalují víc kůže, než zakrývají. Nemusíte se bát, že by vám na večírku vašeho šéfa omylem vyklouzlo prso a byl z toho skandál. V dnešní době to jde i jinak a můžete být sebejistá a skvěle si užívat večer ve víru alkoholu a tance. Ovšem s alkoholem jen s mírou jinak můžete udělat jinou ostudu a za to vám nesprávné oblečení už nebude moct.

prsní páska

Mít na sobě něco pěkného není hřích a hlavně když na to máte pěknou postavu, na které denně pracujete. Je dobré se pochlubit a vzít si krásně padnoucí šaty, třeba i s větším výstřihem, který nebude pohoršovat a ukázat i kousek zad. Takové šaty se zadním rozparkem do půlky zad je kouzelný, ale musíte na něj mít krásnou mladou postavu. Nehodí se pro dámy staršího věku. Tohle jsou přesně situace, kdy sáhnete po prsních páskách a dáte svým prsům tvar a bezpečí, že nikam neutečou a ani nepůjdou vidět. Pomocí krytů na bradavky zamezíte, aby vám stály v pozoru a někdo to viděl. Vše je ke kůži a prsům šetrné a prodyšné.

prsní páska

Pokožka i přes pásky dýchá a nijak netrpí. Pásky vám prsa podepřou a zajistí. Vy tak budete v klidu a nemusíte si dělat hlavu, jakou podprsenku si vzít, aby nešla vidět a přitom vám držela na těle. Takové podprsenky bez ramínek vám takové pohodlí nezajistí. I když, jsou na nich lepící pásky, většinou vám stejně sjedou nebo se posunou jinak, než vy si přejete. Podprsenky jsou velmi těsné, že skoro nemůžete dýchat a stejně máte stále tendence si jí nenápadně upravovat a tak neděláte celý večer nic jiného. Nechcete kvůli tomu jít ani tančit, což je opravdu škoda. Zvolte si tu pohodlnější a lepší variantu a užijte si večírek.