Vaření může bavit


Je jasné že se člověku lépe pracuje s novým vybavením, které funguje jak má. Jedním z příkladů je kuchyně, která by měla vypadat podle představ majitele, a hlavně která by měla splňovat požadavky na funkčnost. Právě kuchyně je ve většině domácností nejvíce opotřebovávaným vybavením, a tak není divu, že za několik let se na ní mohou objevit první známky stáří – oprýskaná barva, oštípané hrany, nefunkční panty nebo výsuvy, spotřebiče které už melou z posledního a začne vás trápit málo místa, protože jste si mezitím přikoupili pořádnou hromadu nádobí.

moderní linka

Linka je ve většině domácností vybavení, které po 10-20 letech mění. Lidem se mění preference, potřeby a vkus, takže linka, ze které jste byli nadšení v mládí, vám v důchodu nebude vyhovovat. Jestli je i vaše linka už za zenitem, je čas si nechat vyrobit novou. Nová kuchyně na míru Glanckuchyne vám může dodat elán do vaření, protože v nevyhovující lince už vás to nejspíš ani nebaví.

Proč na míru?
Kuchyňská linka by se měla nechat vyrobit na míru do menších i větších prostor. Pokud máte doma malou kuchyni nebo prostor pro linku, je pomocí vyměření na míru vyrobit linku, která bude maximálně velká vzhledem k prostoru, kde má stát. Využije se tak všechno místo do posledního centimetru. A vy získáte linku, která vám bude maximálně vyhovovat.

tmavá linka

Vyrábíme kuchyňské linky již celou řadu let. Nabídnout vám můžeme zejména svoje zkušenosti a kvalitu práce. Pro svoje zákazníky vybíráme nejlepší materiály, které jsou cenově dostupné. Nemusíte tak mít obavy z toho, že byste si novou linku nemohli dovolit. Od nás si ji dovolit můžete. Vyrobíme pro vás linku podle návrhu, který si společně připravíme v konfigurátoru. Během práce na návrhu vám poradíme co je dobré si vybrat a co vás nejspíš těšit nebude. Výsledkem bude dokonalá linka, kde se vám bude vařit jedna radost.