Proč máme rádi na párty balonky

Umíte si představit dětskou oslavu, narozeninovou párty nebo svatbu bez balónků? Balónek je jakýmsi pomyslným symbolem štěstí, vypouští se do vzduchu, aby nám připomněly pocit svobody, volnosti, lehkosti a radosti ze života. Jen si představte, že byste na oslavu namísto balonků dovláčeli padesát kovářských kovadlin nebo medicimbálů, válelo by se to tu po zemi a nikdo by neprojevil zájem si s tím pohrát, leda tak na okamžik – z recese či ze zvědavosti, pro přesvědčení, jak je vlastně ta kovadlina těžká.

párty balónky

Na žádné oslavě zkrátka party balonky https://www.goldpress.cz/produkty/party-produkty/party-balonky/ nesmí chybět. Můžete je napustit vzduchem z plic nebo je nechat nafouknout lehkým plynem, aby se samovolně vznášely v prostoru, a pokaždé vás uchvátí. Co je na baloncích vlastně tak zajímavého?

Tvar – kulaté a oválné tvary a jim podobné křivky nás podvědomě přitahují. Jako příklad vezměme krásné ženské tělo, je plné zajímavých zakřivení a stěží bychom skousli představu, že se budeme milovat s ženou ve tvaru krabice s ostrými hranami. Balonek také připomíná jednotu všech bytostí, které jsou součástí celku, což je pro oslavy zvláště povzbudivým momentem. Zejména na podobných akcích se těšíme z přítomnosti mnoha hostů, rádi je vidíme a rádi s nimi konverzujeme.

balonky v povětří

Barva – žlutý, červený, zelený, bílý, hnědý, modrý, růžový, fialový, tyrkysový – každý tu najde své místo a krása barev ještě zvýší atraktivitu aktuálního slavnostního okamžiku.

Vysoký počet – jistě uznáte, že nemá smysl pořizovat na párty jeden nebo dva balonky, jejich krása vynikne pouze ve větších počtech. Zde se právě projevuje ona symbolika mnoha kusů balonků jako mnoha osob, s nimiž jsme v kontaktu, které máme rádi, a s nimiž také slavíme. Větší počet balonků krásně vynikne na každé oslavě zejména budou-li nafouknuté lehkým plynem, z nichž některé pak v průběhu oslavy vypustíte do nebes.