Romantické šaty

Vždycky jsem si říkala, že svatební šaty vždycky musí být opravdu dokonalé. Abych se přiznala, tak já jsem ještě snad donedávna si myslela, že já se opravdu nikdy nevdám. A to hlavně z toho důvodu, že já jsem neměla vůbec žádný opravdu krásný dlouhodobý vztah. Proto jsem si myslela, že opravdu budu mít takovou smůlu, jako moje sestřenice. Protože moje sestřenice se nikdy nevdala, a to už její čtyřicet let. I když moje sestřenice stále snila o dokonalé a velké svatbě. Bohužel se jí to nikdy nepodařilo. I když už byla dokonce třikrát zasnoubená, tak nikdy právě na svatbu nedošlo.

Jste svoji?

Abych se vám přiznala, tak absolutně nechápu, proč vždycky na svatbu nedošlo, když právě byla moje sestřenice už zasnoubená. A to jsem vám už zmínila minule. Moje sestřenice dokonce opravdu taková starostlivá a pečlivá žena, že jsme si vždycky celá rodina mysleli, že právě najde takového partnera, který ji právě ocení. Sice ano, přiznávám, že moje sestřenice nebyla opravdu ze všech nejkrásnější a měla také slabší nadváhu, ale mysleli jsme si, že pánové také koukají na to, jaká je krása zevnitř. Moje sestřenice byla opravdu takhle povahově dokonalá. Tohle s tím souhlasil opravdu každý, ale asi se nikomu nelíbila moc její postava a tak podobně.

Svatby jsou krásné.

A když jsem se potom měla vdávat já, tak jsem byla opravdu překvapená, protože jsem tohle vůbec nikdy netušila a myslela jsem si, že zůstanu také úplně jenom na ocet, jako moje sestřenice. Takže jsem z toho byla opravdu nadšená a začala jsem si také vybírat opravdu krásné svatební šaty. A protože nemám moc peněz, rozhodla jsem se, že právě najdu nějaké šaty z výprodeje. Výprodej svatebních šatů je opravdu prima, protože si alespoň mohou vybrat krásné svatební šaty i dívky a ženy, které zrovna neoplývají bohatstvím. Myslím si, že výprodej svatebních šatů se opravdu hodí a také díky tomu alespoň krásné šaty nepřijdou vniveč. Proto jsem si řekla, to je opravdu nejlepší bude, když si každá žena uvědomí, kolik peněz má na šaty dát.