Exkluzivní oslava


Každá oslava nebo párty by se měla konat na nějakém hezkém místě, které má příjemnou atmosféru. To samozřejmě není vždy možné, a tak se oslavy stále konají i v obecních domech. V posledních dvou letech jsou ale velice populární svatby i oslavy v zahradní sálech nebo ve stodolách. Ty jsou moderní, mohou se vyzdobit do moderního i klasického stylu, a skvěle v nich bude vypadat jak svatba, tak jakýkoliv večírek nebo oslava. V případě že nechcete pořádat akci u sebe doma, musíte počítat s tím, že je nutné si prostory včas zarezervovat.

baldachýn oslava

Nechcete být uvnitř?
Nejvíce akcí se koná v létě, protože letní počasí přímo vybízí k pobytu pod širým nebem. Venkovní akce jsou celkově daleko oblíbenější než ty pod střechou, ale problém je, že pokud nevyjde počasí, může nám to celou akci zničit. Nikdo nechce stát uprostřed deště. Počasí ale neporučíme, a tak je potřeba počítat s každý variantou. Abyste se nemuseli běžet schovat dovnitř budovy a mohli zůstat venku, měli byste si zařídit i venkovní prostory. Půjčovna párty stanů Partystany
je ideální volba, pokud si chcete užít venkovní oslavu za každého počasí.

Může to být první volba
Možná se tomu bude divit, ale svatby i jiné oslavy pod stanem jsou ve světě velice populární. Stačí stan hezky vyzdobit, zvolit vhodný nábytek, a uvidíte, že spolu s osvětlením stanu bude všechno vypadat netradičně. Jestli chcete mít jedinečnou atmosféru pro sebe i svoje blízké, stan je ideální volba. Je totiž nepromokavý, dá se vypůjčit v mnoha rozměrech, a vejde se pod něj nejen všechen nábytek https://www.jelinek.eu/nabytek/ a hosté, ale i taneční parket, pohoštění i výzdoba.

venkovní svatba

Inspirujte se v zahraničí
Nikdy jste na podobné akci pod stanem nebyli, a nevíte jak se porvat s výzdobou? Jednoduše se podívejte na sociální sítě, kde je podobných fotografií spousta. Nakonec za tuto možnost budete možná raději než za sál.