Trička s reklamou


Pokud vlastníte firmu, tak vám tleskám, protože mně se tohle vůbec nikdy nepodařilo, i když jsem dvakrát zkoušela založit nějakou firmu, protože mě baví podnikat. Tak se mi tohle bohužel nikdy nepodařilo a vždycky to skončilo nějakým neúspěchem a velikým zklamáním. Takže jsem si řekla, že na podnikání anebo na nějakou firmu asi nemám vůbec buňky, takže raději se do toho už nebudu plést. Raději budu klasický řadový zaměstnanec. Stále mě to někdy zamrzí, ale říkám si, že když prostě neumím podnikat a nevyznám se v ekonomice a na trhu práce, tak jsem si řekla, že raději toho nechám a budu se věnovat něčemu jinému.

Jaký potisk by jste si dali vy?

Potom jsem se dozvěděla, že když chce někdo podnikat a mít opravdu skvělý byznys a také vydělávat peníze, tak by také měl dbát hlavně o reklamu a také reklamní marketing. A moje kamarádka mi řekla, že když ona začínala podnikat, tak dělala firemní loga a také firemní trička. Tohle mě vůbec nenapadlo. Já jsem si vlastně neudělala ani žádnou reklamu, že jsem podnikala, takže je potom logické, že mi firma nešla. Ale řekla jsem si, že už do toho znovu nepůjdu. Kamarádka mi řekla, že firemní trička si udělala u jedné firmy promodarky.cz, která má kvalitní materiál.

Trička chci kvalitní.

Takže firemní trička měla opravdu z kvalitního materiálu a byla navíc opravdu skvěle šitá, takže nápis se jenom tak neodbude a neponičí. Byla jsem ráda, protože moje kamarádka mi alespoň dala inspiraci. Sice už se do podnikání nevrhnu, ale říkám si, že nikdy neříkej nikdy, třeba někdy na stará kolena půjdu do podnikání znova, abych si vydělala nějaké peníze k důchodu. Pokud i vy máte zájem o firemní trička, tak se nemusíte bát, protože je plno firem, které vám udělají opravdu krásná trička na přání, abyste byli spokojení vy a také vaši klienti. A samozřejmě firemní trička se dávají vždycky zadarmo klientům.