Potřebujete prodat dům?


Naprostá většina lidí nemá zkušenosti s prodejem nemovitostí. Při prodeji takto drahých věcí je potřeba vystupovat tak, aby člověk působil věrohodně a spolehlivě, protože nejde o věc za pár tisíc, ale jde o nemovitost v řádech milionů korun. V dnešní době se i nemovitosti prodávají přes různé inzertní portály a přes realitní kanceláře. Spousta majitelů nemovitostí si chce svůj byt nebo dům prodat sami, protože si myslí že jim to půjde samo a že na tom ušetří. Jenže pokud na prodej spěcháte, můžete naopak vše protáhnout a ve výsledku stejně nejspíš budete volat realitní kancelář. Prodej nemovitosti není nic jednoduchého, úspěšnému prodeji předchází spousta příprav.

prohlídka domu

Každou nemovitost je potřeba připravit k prodeji tak, aby byla pro případné zájemce o nejatraktivnější. Toho docílíte tak, že ji vyklidíte, uklidíte a zbavíte se všeho nepořádku, který by mohl na váš majetek vrhat nehezké světlo. Nikdo nechce kupovat nemovitost, kde je nepořádek, a proto je nutné vše odvézt do kontejnerů a sběrného dvora. Pokud v nemovitosti bydlíte, dejte věci do skříní pokud ještě nemáte nové bydlení. Prodeji napomáhá dekorování místa – například prostření stolu nebo zapálení svíčky na stole. Je potřeba aby bydlení působilo útulně a čistě.

klíče od domu

Co vám pomůže nejvíc?
Často na prohlídky chodí opravdu velké množství zájemců, a to i dnes, kdy jsou nemovitosti drahé a nedostupné. Není nic horšího než přijet na místo a zjistit, jak vlastně nemovitosti vypadá. Mnoho majitelů i realitních kanceláří dokáže byt i dům nafotit tak, že nejdou vidět nedostatky. Ty ovšem půjdou vidět, pokud k inzerátu připojíte prohlídku. Virtuální prohlídka domu je video, které zabírá celý dům od podlahy ke stropu a případný zájemce tak uvidí už přes počítač, zda se chce na místo přijet podívat osobně. Ušetříte tak čas nejen sobě, ale také zájemcům.